O NAS

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca na urlop lub jesteś spragniony ciszy i spokoju, albo chcesz aktywnie spędzić czas wolny zapraszamy do Swornegaci, niewielkiej miejscowości położonej 25km od Chojnic. Leży ona między jeziorem Karsińskim a Witoczno, w bliskiej odległości do Zaborskiego Parku Krajobrazowego, który stanowi otoczenie dla Narodowego Parku Bory Tucholskie.

Tutaj oferujemy zakwaterowanie w pokojach gościnnych Pod magnolią.
W miłej, domowej atmosferze zaznasz spokoju, odnajdziesz harmonię życia, stwierdzisz, że bycie aktywnym daje wypoczynek lub uświadomisz sobie, że wspólne biesiadowanie z przyjaciółmi lub rodziną to wspaniała zabawa.
Proponujemy zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2 i 3 osobowych. Pokoje znajdują się na parterze domu mieszkalnego, jest do nich oddzielne wejście od strony ogrodu.
Wyposażone są w stylowe meble, TV, na podłodze znajduje się parkiet. Każdy z łazienką nowocześnie urządzoną, wykafelkowaną, z kabiną prysznicową, umywalką, wc. Dla gości: podstawowe ręczniki, mydło, suszarka do włosów, papier toaletowy.
Na łóżkach zastosowana jest pościel antyalergiczna.

Goście mogą korzystać z aneksu kuchennego (wspólnego dla 2 pokoi), w którym znajdują się czajnik elektryczny, lodówka, zlew, blat do przygotowywania posiłków. Wyposażony jest on w komplet naczyń, garnki, ścierki, płyn do naczyń.

Do dyspozycji gości oferujemy ogród, patio ze stolikami, kominkiem, grillem i kuchenką gazową.
Na terenie posesji znajduje się również oświetlony parking.

Położenie:
Pokoje gościnne Pod magnolią znajdują się na wzniesieniu, blisko lasu. Do plaży i strzeżonego kąpieliska odległość wynosi 250 m. Do centrum Swornegaci zaś 600m. W okolicy znajdują się także:
– szkółka windsurfingu
– liczne szlaki rowerowe
– wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łódki)
– 3 restauracje
– 3 sklepy spożywcze (najbliższy 600 m)
– dom rękodzieła ludowego, gdzie odbywają się pokazy i warsztaty np. wypieku chleba, wyplotu z wikliny, rzeźby, garncarstwa i hafciarstwa.

Wypoczynek można urozmaicić sobie spływami kajakowymi, które organizowane są po rzekach Brdzie, Zbrzycy i Chocinie.
W sezonie letnim odbywają się tu liczne festyny i koncerty.

U właścicieli pokoi gościnnych Pod magnolią można kupić przeróżne wyroby z wikliny w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przy dłuższych pobytach organizujemy pożegnalną kolację z domowym jedzeniem i nalewką własnej produkcji.

Zapraszamy serdecznie.